Strona główna

Standy reklamowe – polski producent POSM

Aby sprzedać dany produkt, powinien być on odpowiednio wyeksponowany. Wie o tym każda osoba pracująca w sklepie czy galerii handlowej. To dlatego tak ważne są odpowiednie regały, standy i stojaki reklamowe. Dzięki nim, towar przykuwa wzrok i wzbudza zainteresowanie Klientów. Dobrze jest więc w nie zainwestować, a zwróci się przy wzroście sprzedaży. Oprócz walorów estetycznych, standy reklamowe powinny być także stabilne i trwałe.

Jesteśmy polskim producentem POSM z 20-letnim doświadczeniem na rynku reklamy. Posiadamy sporą wiedzę i oryginalne pomysły w projektowaniu oraz tworzeniu funkcjonalnych standów podłogowych. Współpracowaliśmy i współpracujemy nadal od wielu lat – ze znanymi, światowymi brandami, które doceniły naszą kreatywność i profesjonalizm. Efekty naszej pracy mogą Państwo zobaczyć w naszym portfolio >>

Standy i stojaki reklamowe oraz ekspozytory sklepowe dobieramy pod produkt, który chcemy zaprezentować. Można pobawić się ich formą, tak aby zaskakiwała, a jednocześnie współgrała z daną marką i odzwierciedlała jej ducha. Niemniej ważne są także kolory. Powinny one korespondować z towarem i identyfikacją wizualną marki, dobrze je eksponując. Ciekawe i designerskie standy przykuwają uwagę Klientów na tle licznej konkurencji. Coś, co jest niebanalne, w naturalny sposób rozbudza zainteresowanie. W ten sposób, poprzez POS, najszybciej można zbudować pozytywną wizję produktu oraz jej producenta. Podświadomie oznacza to, że towar, który ten producent oferuje, ma wysoką wartość i warto go zakupić. Odpowiednie ekspozycje reklamowe, standy podłogowe czy stojaki naladowe to uzupełnienie reklamy. To z pozoru detal, który dużo mówi o marce i buduje skojarzenia z nią związane.

Zapraszamy do współpracy producentów, których interesują wysokiej jakości standy reklamowe. Solidność wykonania oraz trwałe materiały dają gwarancję prawidłowego zabezpieczenia towaru. Jednocześnie jest on odpowiednio wyeksponowany. Służymy Państwo naszym doświadczeniem, podpowiadając, po które standy warto sięgnąć. Nie akceptujemy nudnych i standardowych projektów. Zasadą skutecznej reklamy jest bowiem zawsze oryginalność. Produkty powinny być odpowiednio zaprezentowane, dzięki czemu będą wzbudzać ciekawość. Im więcej Klientów zatrzymuje się przy danym stoisku, tym większa szansa, że sięgną po dany produkt. Zatrzymać konsumenta dzisiaj nie jest jednak łatwo. Zwłaszcza, że z różnych stron atakują go rozmaite bodźce o charakterze promocyjnym i marketingowym. W dużej mierze ludzie są jednak wzrokowcami, co można z łatwością wykorzystać. Oferujemy standy reklamowe, które spełniają oczekiwania producentów i kupujących.