Strona główna

Materiały POS – polski producent

Materiały POS – point of sale lub POSM – point of sale materials. To w wielkim skrócie, wszelkie ozdobniki sklepowych półek, które przyciągają uwagę kupujących. Najróżniejsze formy, materiały i projekty, w zależności od rodzaju produktu i miejsca jego ekspozycji. Od tych mniejszych, takich jak shelf stopper, wobbler czy topper, po dyspensery czy infokioski. Niektórzy mianem materiałów POS określają również większe konstrukcje typu displaye kartonowe czy standy reklamowe. Niezależnie od definicji, materiały POS pełnią te same funkcje, co ekspozycje sklepowe. Mają przyciągnąć uwagę, zatrzymać konsumenta, rozbudzić pozytywne emocje, zachęcić do zakupu oraz pozostać w pamięci do następnego razu. Sprzedaż i zaciekawienie odbiorcy, jakim jest konsument, to najważniejsze cele każdej reklamy POS.

Tym bardziej nie jest to takie proste dla producenta danego towaru. Jak zaciekawić potencjalnego kupującego, aby zatrzymał się przy danym produkcie, a nie przy tym od konkurencji? Kilkanaście lat doświadczenia w realizacji tysięcy projektów dla najróżniejszych branży, ułatwia nam ten wybór. Chętnie podzielimy się wiedzą z każdym producentem, który szuka najlepszych rozwiązań dla swojej marki. Inwestycja w dobrze przemyślany POS to dzisiaj podstawa skutecznej sprzedaży dla każdego produktu.

W akcesoriach “point of sale materials” czasami wystarczy niewiele, żeby być o krok do przodu przed konkurencją. Wyobraźmy sobie pasaż handlowy w markecie, gdzie towar jest równo wyłożony na półkach, bez wyróżnienia. Co w takim przypadku najczęściej decyduje o zakupie? Jeśli mamy ten sam towar np. dżem z czarnej porzeczki, Klient wybiera produkt tańszy lub o lepszym składzie. Jeżeli natomiast przy półce pojawia się shelf talkers, shelfliner lub wobbler z hasłem “nowość”, “dobry skład”, “eko” bądź “promocja”, konsument zatrzymuje się przy tym konkretnym produkcie. Co automatycznie zwiększa szansę na zakup dżemu o wyższej cenie, ale wyprodukowanego z ekologicznych owoców, itp. Możliwości jest wiele, tak wiele, jak rodzajów materiałów POSM. Wykorzystując nasze doświadczenie i praktyczną wiedzę, chętnie pomożemy Państwu w doborze najskuteczniejszego rozwiązania do danego produktu.

Zapraszamy Państwa do naszej galerii portfolio, gdzie można się zainspirować zrealizowanymi przez nas projektami. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie wątpliwości i zapytania dotyczące POS dla Państwa produktów >>

PFRON PFRON