Strona główna

Materiały POS – polski producent

Materiały POS – point of sale lub POSM – point of sale materials. To w wielkim skrócie, wszelkie ozdobniki sklepowych półek, które przyciągają uwagę kupujących. Najróżniejsze formy, materiały i projekty, w zależności od rodzaju produktu i miejsca jego ekspozycji. Od tych mniejszych, takich jak stopper, wobbler czy topper, po dyspensery czy infokioski. Niektórzy mianem materiałów POS określają również większe konstrukcje typu displaye kartonowe czy standy reklamowe. Niezależnie od definicji, materiały POS pełnią te same funkcje, co ekspozycje sklepowe. Mają przyciągać uwagę, rozbudzać emocje, zachęcać do zakupu i pozostać w pamięci, do następnego razu. Sprzedaż i zaciekawienie odbiorcy, jakim jest konsument, to najważniejsze cele reklamy POS.

Tym bardziej nie jest to takie proste dla producenta danego towaru. Jak zaciekawić potencjalnego kupującego, aby zatrzymał się przy danym produkcie, a nie przy tym od konkurencji? Kilkanaście lat doświadczenia w realizacji tysięcy projektów dla najróżniejszych branży, ułatwia nam ten wybór. Chętnie podzielimy się wiedzą z każdym producentem, który szuka najlepszych rozwiązań dla swojej marki. Inwestycja w dobrze przemyślany POS to dzisiaj podstawa skutecznej sprzedaży dla każdego produktu.

Zapraszamy Państwa do naszej galerii portfolio, gdzie można się zainspirować zrealizowanymi przez nas projektami. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie wątpliwości i zapytania dotyczące POS dla Państwa produktów >>