Strona główna

Stojaki naladowe – producent POS

Stojaki naladowe to najpopularniejsze i mające powszechne zastosowanie w handlu nośniki POS (point of sale). Ich uniwersalność, funkcjonalność i różne wymiary – od drobnych po większe ekspozycje sklepowe, sprawiły, że pasują niemalże do każdego produktu czy usługi. Branża spożywcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, odzieżowa, zoologiczna, jubilerska, księgarnie i wiele innych. Z chęcią wykorzystywane w mniejszych sklepach jako ekspozycje naladowe, dobra alternatywa dla standów reklamowych potrzebujących powierzchni.

W Polsce jako displaye ladowe, za granicą występujące pod nazwą CTU (counter unit) lub counter display, obecne na całym świecie. Posiadają szerokie zastosowanie, w zależności od projektu i materiału, z którego zostały wykonane. Metalowe lub druciane to najczęściej naladowe ekspozytory reklamowe na produkty zawieszane, takie jak drobne akcesoria, żywność, elementy odzieży lub kosmetyki z opcją zawieszki. Stojaki ladowe z plexi, PCV lub kartonu tworzą często mini regały na produkty leżące, takie jak słodycze czy używki. Counter display to także skuteczny sposób na wyeksponowanie produktów luksusowych (zegarki, biżuteria, perfumy, elektronika, alkohole) oraz na tzw. serie limitowane.

Niezależnie od rodzaju produktu, stojak naladowy ma dwa cele – sprzedażowy i wizerunkowy. Dlatego tak istotny jest oryginalny i kreatywny projekt nośnika POS oraz wysoka jakość jego wykonania. Powinien on przyciągać uwagę, ale też być na tyle trwały, aby utrzymać drobny towar przy jego wielokrotnym dotykaniu podczas zakupów. Displaye ladowe obecne są najczęściej w strefie przykasowej lub na ladzie ekspozycyjnej, dlatego dodatkowo powinny zajmować możliwie jak najmniej miejsca, aby skutecznie sprzedawać i jednocześnie nie przeszkadzać w transakcji.

Szukasz displaya reklamowego na swoje produkty, ale nie masz do końca pomysłu, jakby mógł wyglądać taki stojak przy kasie sklepowej? Przejrzyj nasze realizacje w portfolio i zainspiruj się. Zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy >>

PFRON PFRON