Strona główna

Displaye kartonowe – producent POS

W katalogu materiałów promocyjnych POSM, displaye kartonowe zajmują bardzo mocną pozycję. To dlatego, że wciąż okazują się niezwykle praktyczne i często niezbędne, gdy chcemy wyeksponować swoje produkty. Głównie dotyczy to specjalnych okazji np. targów czy eventów, ale równie przydatne okazują się przy prowadzeniu akcji promocyjnych w punktach handlowych.

Praktycznie każdy produkt możemy umieścić w kartonowym standzie. Efektowny nośnik reklamowy dla producentów artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyków, zabawek, alkoholi czy sprzętów gospodarstwa domowego. To główny atut, którym odznaczają się displaye kartonowe – ich uniwersalność. Widać to w realizacjach u naszych Klientów, którzy eksponują w ten sposób – żywność, napoje, suplementy diety, zabawki czy chociażby karmę dla zwierząt. Co więcej, nie tylko podmioty komercyjne obecne w handlu, sięgają po ten rodzaj promocji. Standy kartonowe obecne są również w instytucjach publicznych. W teatrach, muzeach czy urzędach pełnią one często funkcję ekspozytora POS na ulotki czy foldery reklamowe. Displaye kartonowe przyciągają swoją uwagę w każdym z tych miejsc, przede wszystkim ciekawym i dobrze przemyślanym projektem. Możliwości dla standów reklamowych wykonanych z kartonu jest naprawdę dużo. Najważniejsze jednak, aby każda taka realizacja POS, była unikatowa i pozostała na długo w pamięci konsumentów.

Displaye kartonowe wyróżnia również stosunkowo niski koszt ich produkcji. Są one porównywalnie tańsze niż standy wykonane z innych, trwalszych materiałów, takich jak np. płyta MDF czy KATZ. Jako producent standów kartonowych zapewniamy jednak, że nie trzeba się obawiać o trwałość tego rodzaju ekspozycji. Displaye reklamowe produkowane są ze stabilnej tektury warstwowej, która jest odporna na podstawowe uszkodzenia. Jednocześnie nośnik ten jest w stanie utrzymać na sobie produkty odznaczające się nawet dość sporą wagą, jak np. butelki z wodą czy kartony z sokiem. Istotny jest również ich krótki czas produkcji – od samego projektu po końcowy montaż na miejscu w sklepie.

Displaye kartonowe są bardzo przystępne w codziennym użytkowaniu. Ze względu na swoją niską wagę, łatwo je transportować i przenosić w dowolne miejsce. Nie ma również większych problemów z ich montażem i demontażem. Wielu odbiorców docenia również fakt, że nie są one uciążliwe dla środowiska. Zużyty czy wyeksploatowany kartonowy stand reklamowy można w łatwy sposób poddać recyklingowi.

Jeśli szukają Państwo bardziej rozbudowanych POS takich, jak ekspozycje sklepowe, shop in shop czy standy reklamowe – oto nasze Portfolio >>

PFRON PFRON