Strona główna

Shop in shop – polski producent POS

Shop in shop, czyli wyspa, to nic innego jako rozbudowana ekspozycja sklepowa danej marki. Nie do końca jest to typowa wyspa sklepowa, z obsługą kasjera czy możliwością samodzielnych zakupów. Ekspozycja tego typu naszej produkcji to najczęściej nowocześnie zaaranżowana przestrzeń sklepowa konkretnego producenta. Sklep w sklepie, który ma na celu przyciągnąć uwagę kupujących i wypromować całkiem nową lub znaną już markę produktów. Najczęściej POS ten stosują producenci napojów alkoholowych, RTV AGD, kosmetyków, zabawek czy słodyczy.

Sklep w sklepie to coś więcej niż kilka regałów z ekspozycją sklepową. To mądrze zagospodarowana przestrzeń, tak aby zakupy były wygodne, miłe i komfortowe. Wyobraźmy to sobie na przykładzie. Odwiedzamy duży sieciowy sklep z elektroniką, szukając np. ekspresu do kawy. Asortyment produktów jest tak szeroki, że nam jako Klientom ciężko jest dokonać samodzielnie jakiegokolwiek wyboru. Ale jeden z producentów zainwestował w niewielką przestrzeń i sprytnie rozplanował POS, tak aby dokładniej zaprezentować swój produkt. Centralnym punktem tej ekspozycji sklepowej jest oczywiście sam ekspres do kawy. Ale jest też miejsce na zaprezentowanie jego funkcjonalności, akcesoriów, czy cech wyróżniających ten produkt na tle konkurencji. Jest to tzw. spokojny kącik, gdzie można na chwilę się zatrzymać i zastanowić nad zakupem, czego w dużych marketach najczęściej brakuje.

Dlatego sklep w sklepie to optymalny POS, który łączy w sobie cross merchandising z komfortem zakupów. Pomaga to w budowaniu dobrego wizerunku marki poprzez dbanie bezpośrednio o potrzeby konsumenta, w miejscu sprzedaży. Możliwości jest wiele, ale każdy nasz projekt ma za zadanie uskuteczniać sprzedaż i umilać czas kupującym. Przekonajcie się Państwo zresztą sami >> 

PFRON PFRON