The power of POSM

Czy wiesz o tym, że ponad 70% zakupów jest robiona pod wpływem impulsu?

To dlatego tak ważne jest, aby Twoje produkty wyróżniały się wśród setek innych na sklepowych półkach. Zwiększa ich widoczność, stosując kreatywne elementy reklamowe. Sprawdź kto zaufał naszej wiedzy, doświadczeniu i pomysłom.

Jesteśmy

zespołem doświadczonych i kreatywnych specjalistów, którzy z pasją tworzą POSM.

Z naszej pracowni wychodzą kreatywne projekty, podwyższające sprzedaż produktów firm średnio o 35%. Proponujemy  indywidualne rozwiązania dla przedsiębiorstw działających na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na produkcję szerokiej gamy materiałów POSM, od tych najmniejszych, po te wymagające dużych przestrzeni ekspozycyjnych.

Oferujemy narzędzia displayowe, które wspomagają sprzedaż, budują wizerunek i rozpoznawalność oraz pomagają wyprzedzić konkurencję. Wypracowany know-how pozwala na wdrażanie innowacyjne rozwiązania dopasowanych do Twoich potrzeb oraz optymalizować koszty produkcji.

Sprawdź kto zaufał naszej wiedzy, doświadczeniu i pomysłom:

Nasz system to cztery kluczowe etapy działania:

PROJEKT

PROTOTYP

PRODUKCJA

DOSTAWA - MONTAŻ

Oferujemy Ci kompleksowe wsparcie w zakresie tworzenia POSM.
Nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji od samego początku procesu produkcji.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy tak samo. Profesjonalnie, kreatywnie i z zaangażowaniem. Uzyskanie jak najlepszego dla Ciebie rozwiązania jest nadrzędnym celem, dlatego też zapewniamy wieloetapowy proces produkcyjny obejmujący wykonanie prototypu, produkcję, dostawę i montaż oraz serwis posprzedażowy. Stworzone dla Ciebie materiały dostarczymy do każdego kraju na świecie, ich montażem zajmujemy się na terenie Europy.

OFERTA

Projektujemy i produkujemy pełną gamę materiałów POSM.
W swoich projektach wykorzystujemy wysokie dostępne materiały i technologie.

Stworzony dla Ciebie projekt to zawsze oryginalny i niepowtarzalny projekt. Nie posługujemy się szablonami i nie stawiamy na sztampowe rozwiązania. Każdy POSM to nowa jakość, zgodna z najnowszymi trendami w psychologii zakupów oraz duchem marki. Sprawdź w naszej galerii, co możemy dla Ciebie zrobić. Jeśli nie znalazłeś rozwiązania dla siebie? Napisz do nas – dzięki łączeniu procesów produkcji i przetwarzanych materiałów możemy stworzyć dla Ciebie wszystko to co sobie wymarzysz.

GALERIA

Kontakt

e-mail: albus@albus.pl
witryna: www.albus.pl

ALBUS Sp. z o. o.
ul. Dąbrowskiego 17/3a
84-230 Rumia
Poland

NIP (VAT) PL9581480117
REGON: 220010034
KRS: 0000226924

BANK PEKAO S.A.
PLN - 34124035361111001010582708
EUR - PL09124035361978001010772705

Centrala:
+48.58.73.22.100

Dział handlowy:
+48.58.73.22.101
+48.58.73.22.102
+48.58.73.22.103

Dział projektowy:
+48.58.73.22.106
+48.58.73.22.107

Materiały POS i POSM | producent standów reklamowych

Sprzedaż produktów i usług może być bardziej efektywna dzięki zastosowaniu odpowiednich nośników reklamowych, które oddziaływają na klienta detalicznego i zachęcają go do zakupów. Materiały POS i POSM mają za zadanie wspierać sprzedaż i w atrakcyjny sposób prezentować wybrane produkty. Interesująco zaprojektowana grafika zdecydowanie wyróżnia produkt na tle innych, które znajdują się na sklepowych półkach i ma bardzo duży wpływ na wzrost sprzedażny. Dzięki stojakom reklamowym i ekspozytorom handlowym można zdecydowanie szybciej dotrzeć do klienta.

Firma Abus specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szerokiego spektrum nośników reklamowych, takich jak materiały POS i POSM. Producent oferuje kompleksową realizację usługi, począwszy od projektu i wykonawstwa po dostawę i montaż, a nawet serwis posprzedażowy. Marka zapewnia tworzenie kreatywnych i twórczych projektów, które doceniło już tysiące zadowolonych klientów na całym świecie. Dzięki wysokiej klasy specjalistom firma tworzy wysokiej jakości narzędzia displayowe. Pasja i ogromne zaangażowanie sprawiają, że powstają projekty nietuzinkowe, które zawsze przyciągają wzrok i uwagę klientów.

Oferta obejmuje materiały POS i POSM, takie jak stojaki na ladę, standy podłogowe, ekspozycje sklepowe, akcesoria i opakowania reklamowe i standy kartonowe. Producent wykonuje atrakcyjne akcesoria promocyjne w najróżniejszych rozmiarach, począwszy od tych małych, kładzionych bezpośrednio na lady sklepowe po takie, które wymagają dużych przestrzeni do prezentacji. Dzięki kreatywnym i nieszablonowym projektom sprzedaż produktów różnych przedsiębiorstw wzrast średnio aż o 35%. Jest to bardzo zadowalający wynik, dzięki któremu firmy podnoszą swoje obroty i zwiększają zyski.

Jako producent standów reklamowych do każdego zlecenia podchodzimy indywidualne, ponieważ pragniemy sprostać wszystkim oczekiwaniom swoich klientów. Nasza marka proponuje własne projekty, ale też realizujemy nawet najbardziej oryginalne i niepowtarzalne pomysły. Dzięki dużej elastyczności jesteśmy w stanie wykorzystać cały swój twórczy potencjał na realizację powierzonych zadań. Połączenie materiałów najwyższej jakości z najnowocześniejszymi trendami marketingowymi daje narzędzia reklamowe o bardzo dużej sile przekazu i oddziaływania na potencjalnego klienta.

Materiały POS i POSM to bardzo skuteczne nośniki reklamowe, dzięki którym umacnia się pozycja marki na rynku. Budowa silnej pozycji i zaistnienie w świadomości odbiorców daje określone profity w przyszłości, dlatego zawsze warto zainwestować w tego typu narzędzia promocyjne.
Producent standów reklamowych zaprasza do zapoznania się z szeroką gamą materiałów reklamowych.